Lidhje

Dhuna në stacionin e policisë në Zubin Potok


Policia e Kosovës dhe ajo e Misionit të Bashkimit Evropian për sundimin e ligjit thanë se janë duke zhvilluar një operacion për kapjen e një të arratisuri.

XS
SM
MD
LG