Lidhje

Intervistë me Zv/Ministren Bardhylka Kospiri


Intervistë me Zv/Ministren Bardhylka Kospiri
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:07 0:00

Zëvendës Ministrja e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë e Shqipërisë flet për rrjetin e ndihmave sociale për shtresat në nevojë.

XS
SM
MD
LG