Lidhje

Engel, jo paralelizëm mes Kosovës dhe Krimesë


Engel, jo paralelizëm mes Kosovës dhe Krimesë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Kongresmeni Eliot Engel mohon të ketë paralelizëm mes Krimesë dhe Kosovës

XS
SM
MD
LG