Lidhje

Marrëdhëniet BE-Shqipëri


Marrëdhëniet BE-Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Diplomatët italianë dhe grekë diskutojnë për shanset e Shqipërisë për statusin e kandidatit në qershor.

XS
SM
MD
LG