Lidhje

Protesta në Prizren


Protestuesit kërkojnë dorëheqjen e kryetarit Ramadan Muja i cili është dënuar me dy vjet heqje lirie me kusht dhe pamundësi ushtrimi të funksionit publik për 30 muaj, nën akuzat për shpërdorim të detyrës.

XS
SM
MD
LG