Lidhje

Fyerje e tension në parlamentin shqiptar


Në Shqipëri vazhdon klima e tensionuar politike. Sot parlamenti sërish u përfshi në polemika të ashpra të cilat shkuan deri në fyerje personale mes kryeminisrit Edi Rama dhe ish kryeministrit Sali Berisha.

XS
SM
MD
LG