Lidhje

Kosova dhe Krimeja


Sean Murphy, ish-diplomat dhe Profesor i së drejtës thotë se shkëputja e Krimesë nga Ukraina dhe bashkimi i saj me Rusinë ishte një proces i ngutur dhe nuk i ngjante aspak rastit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG