Lidhje

Ekonomia dhe politika në Shqipëri


Ekonomia dhe politika në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Në Tiranë, qeveria dhe opozita reaguan sot në mënyra të ndryshme mbi rrugët e përmirësimin e ekonomisë.

XS
SM
MD
LG