Lidhje

Moore në Shqipëri


Drejtori për çështje të Europës qendrore dhe jugore në Departamentin Amerikan të Shtetit, Jonathan Moore, u bëri sot thirrje forcave kryesore politike në vend, që të bashkëpunojnë në të mirë të vendit me dialog dhe mirëkuptim.

XS
SM
MD
LG