Lidhje

Kremtimi i Pashkëve në Shqipëri dhe Kosovë


Kremtimi i Pashkëve në Shqipëri dhe Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:35 0:00

Udhëheqësit politikë e fetarë, e kanë vënë theksin te përpjekjet për paqen, tolerancën dhe pajtimin ndërmjet njerëzve

XS
SM
MD
LG