Lidhje

Bën betimin Gjorge Ivanov


Bën betimin Gjorge Ivanov
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Në ceremoni, nuk mori pjesë BDI dhe opozita

XS
SM
MD
LG