Lidhje

Ngjarjet në Nigeri


Interviste me Valbona Imamin
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

Interviste me Valbona Imamin

Vëmendja botërore është kthyer tek rreziku që paraqet Boko Harami, që kur mbi 200 vajza u rrëmbyen para një muaji nga shkolla e tyre. Por si është atmosfera në Nigeri, si po përjetohet kjo gjendje e rëndë dhe si po perceptohet nga të huajt që janë atje? Për të diskutuar për këto tema, dha një intervistë për emisionin Ditari aktorja shqiptare Valbona Imami, e cila banon aktualisht në kryeqytetin Abuja të Nigerisë.
Interviste me Valbona Imamin
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00
XS
SM
MD
LG