Lidhje

Kujtohen revoltat e burgjeve komuniste


Organizata të ish- të burgosurve politikë kujtuan sot në Tiranë përvjetorin e revoltave në burgjet famëkeqe të Qafë Barit dhe të Spaçit

XS
SM
MD
LG