Lidhje

Kujtohen revoltat e burgjeve komuniste


Kujtohen revoltat e burgjeve komuniste
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Organizata të ish- të burgosurve politikë kujtuan sot në Tiranë përvjetorin e revoltave në burgjet famëkeqe të Qafë Barit dhe të Spaçit

XS
SM
MD
LG