Lidhje

Premtimet elektorale për ekonominë në Kosovë


Partitë politike po mbajnë tubimet përmbyllëse të fushatës në Kosovë për zgjedhjet e 8 qershorit, duke u zotuar për rritje të shpejtë ekonomike dhe krijim të qindra mijëra vendeve të punës gjatë katër viteve të ardhshme.

XS
SM
MD
LG