Lidhje

Deputetet Dade dhe Vokshi për statusin


Deputetja e PS-së, Arta Dade dhe ajo e PD-së Albana Vokshi shprehin mendimin lidhur me rekomandimin e Komisionit Evropian që Shqipëria të marrë statusin e vendit kandidat për në BE

XS
SM
MD
LG