Lidhje

Vrasja e biznesmenit Santo


Në Shqipëri Artan Santo u vra me atentat në qendër të kryeqytetit. Zoti Santo, pronar mediash dhe drejtor i përgjithshëm dhe ortak i Credins Bank është qëlluar me pistoletë nga dy persona të cilët janë larguar më pas me një motor.

XS
SM
MD
LG