Lidhje

OSBE për mbrojtjen e fëmijëve


OSBE për mbrojtjen e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Në Shqipëri, Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian mbështeti një projekt të ri për mbrojtjen e fëmijëve nga rreziku i trafikimit dhe shfrytëzimit për punë.

XS
SM
MD
LG