Lidhje

Ende jo marrëveshje me Vetëvendosjen


Në Kosovë, koalicioni ndërmjet Lidhjes Demokratike, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës për Kosovën kanë dështuar sërish të arrijnë marrëveshje me lëvizjen Vetëvendosje

XS
SM
MD
LG