Lidhje

Shqipëri: Polemika qeveri-opozitë


Në Shqipëri, qeveria dhe opozita po shkëmbejnë polemika dhe statistika mbi ecurinë e qeverisjes së kryeministrit Rama në 300 ditët e para të mandatit.

XS
SM
MD
LG