Lidhje

Fluks ne rritje ne pikekalimet kufitare te Shqiperise


Pushuesit drejt bregdetit shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Pushuesit drejt bregdetit shqiptar

Ditet e para te muajit gusht po shoqerohen me nje fluks ne rritje ne pikekalimet kufitare te Shqiperise me Kosoven dhe Malin e Zi, si rezultat i numrit te madh te shtetasve te Kosoves qe i drejtohen per pushime bregdetit te Shqiperise .

Pushuesit drejt bregdetit shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

XS
SM
MD
LG