Lidhje

Presidentja Jahjaga viziton Graçanicën


Presidentja Jahjaga viziton Graçanicën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga tha se rinia e Kosovës është përparimtare dhe duhet të orientohet drejt integrimeve evropiane jo drejt qëllimeve radikale. Gjatë një vizite në komunën e Gracanicës, presidentja tha se rruga e integrimeve është në interesin e të gjithë qytetarëve të Kosovës.

XS
SM
MD
LG