Lidhje

Rexhepi: shqiptarët muslimanë në Maqedoni janë keqpërdorur


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG