Lidhje

Me muzikantin Muharrem Mici


Intervistë me muzikantin Muharrem Mici
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:30 0:00

Skofiarët është një grup orkestral nga Kosova që intepreton muzikë të lehtë shqiptare. Sonte kemi të ftuar në studio zotin Muharrem Mici, themeluesin dhe interpretuesin kryesor të këtij grupi.

Intervistë me muzikantin Muharrem Mici
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:30 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG