Lidhje

Kosovë: Përpjekje për qeverinë e re


Lidhja Demokratike, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, thanë se po punojnë për një qeveri me bazë të gjerë por pa Partinë Demokratike të Kosovës.

XS
SM
MD
LG