Lidhje

Incident në veri të Mitrovicës


Incident në veri të Mitrovicës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur me armë zjarri në një incident të pasqaruar në një zonë malore në veri të Mitrovicës. Policia tha se ata janë qëlluar me armë zjarri nga persona të panjohur dhe për motive ende të paqarta.

XS
SM
MD
LG