Lidhje

Komandanti i KFOR për sfidën e luftëtarëve të huaj


Në Kosovë, komandanti i forcave paqeruajtëse të KFOR-it, Slavatore Farina tha se luftëtarët e huaj në Siri e Irak, janë sfidë e gjithë vendeve demokratike dhe jo vetëm e Kosovës.

XS
SM
MD
LG