Lidhje

Maqedoni: Masa për përfshirje në luftra të huaja


Maqedoni: Masa për përfshirje në luftra të huaja
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Ndryshimet në kodin penal të Maqedonisë, që pritet të bëhen së shpejti, parashikojnë masa të rrepta për pjesëmarrësit, nxitësit dhe organizatorët e shkuarjes nëpër konflikte të armatosura nëpër vende të huaja

XS
SM
MD
LG