Lidhje

Amb. amerikane Jacobson


Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Tracey Jacobson, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës, se ngërçi politik në Kosovë duhet të zgjidhet nga vetë forcat politike dhe jo me ndihmën e shteteve të tjera.

XS
SM
MD
LG