Lidhje

Haradinaj mbi ngritjen e institucioneve


Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tha në një intervistë për VOA se koalicioni i tij me Lidhjen Demokratike dhe Nismën për Kosovën i kanë votat për ngritjen e institucioneve.

XS
SM
MD
LG