Lidhje

Kosovë, Reagime pas shtyrjes së seancës së parlamentit


Drejtues të bllokut opozitar në Kosovë kundërshtuan sot shtyrjen e seancës së Parlamentit të paraparë për sot. Ata thanë se ky vendim ishte veprim skandaloz dhe një shërbim i radhës që i është bërë Partisë Demokratike të Kosovës.

XS
SM
MD
LG