Lidhje

Daçiç, vizitë në Shkup


Zëvendëskryeministri i Serbisë Ivica Daçiç, i cili është dhe ministër i Punëve të Jashtme, ishte sot për vizitë në Shkup, ku u nënshkrua një marrëveshje për shfrytëzimin e përbashkët të ambasadave dhe përfaqësive diplomatike të dy shteteve nëpër botë.

XS
SM
MD
LG