Lidhje

Itervistë me autorin Timothy Gay


Itervistë me autorin Timothy Gay
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:21 0:00

Timothy Gay është autor i një libri që flet për sagën e amerikanëve nëpër Shqipëri. Libri titullohet "Savage Will" – "Vullneti i Ashpër" dhe është botuar në vitin 2013 në Shtetet e Bashkuara

XS
SM
MD
LG