Lidhje

Takim në Kongres për Maqedoninë


Lidhja Qytetare e Dioguardit organizoi dje një takim për të informuar disa anëtarë të Kongresit amerikan mbi gjendjen në Maqedoni. Takimi u zhvillua ndërkohë që vemendja e Kongresit amerikan është përqendruar te rreziku që përbën ISIS, shteti islamik si dhe te gjendja në Ukrainë.

XS
SM
MD
LG