Lidhje

Kosovë: Kërkohet vazhdimi i seancës


Kosovë: Kërkohet vazhdimi i seancës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Kosovë, koalicioni i Lidhjes Demokratike, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Nismës për Kosovën dhe lëvizjes Vetëvendosje, kërkoi sot vazhdimin e shpejtë të seancës së parlamentit.

XS
SM
MD
LG