Lidhje

Kosovë: Kërkohet vazhdimi i seancës


Në Kosovë, koalicioni i Lidhjes Demokratike, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Nismës për Kosovën dhe lëvizjes Vetëvendosje, kërkoi sot vazhdimin e shpejtë të seancës së parlamentit.

XS
SM
MD
LG