Lidhje

Korrupsioni dëmton sigurinë


Korrupsioni dëmton sigurinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Qendra e Studimeve të Sigurisë, Marshall, zhvilloi sot në Tiranë një konferencë, ku u theksua se korrupsioni dëmton sigurinë në Shqipëri dhe rajon.

XS
SM
MD
LG