Lidhje

Korrupsioni dëmton sigurinë


Qendra e Studimeve të Sigurisë, Marshall, zhvilloi sot në Tiranë një konferencë, ku u theksua se korrupsioni dëmton sigurinë në Shqipëri dhe rajon.

XS
SM
MD
LG