Lidhje

Në ndihmë të personave me aftësi të kufizuar


Ndihma për personat me aftësi të kufizuara në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Një program i përbashkët, mes një shoqate shqiptare dhe një tjetre nga Norvegjia, ka mundësuar paisjen me karroca me bateri për një numër të madh përsonash me aftësi të kufizuara në Qarkun e Shkodrës. Koorrrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, përmes kronikës së tij sjell përpjekjet që po bëhen për të lehtësuar vështirësitë me të cilat përballen këta përsona në jetën e përditëshme.

Ndihma për personat me aftësi të kufizuara në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG