Lidhje

Angazhimi i BE në Ballkan


Angazhimi i BE në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Pavarësisht nëse zgjerimi shtyhet, BE është mjaft i angazhuar në rajonin e Ballkanit dhe ndjek nga afër përpjekjet e vendeve për t'u integruar.

XS
SM
MD
LG