Lidhje

PDK, thirrje per diskutime e bashkepunim


Në Kosovë, partia Demokratike u ka bërë thirrje partive politike opozitare për bashkëpunim dhe bisedime të ndërsjella për të gjetur një zgjidhje për krijimin e institucioneve të reja.

XS
SM
MD
LG