Lidhje

Kosove, Kurban Bajrami


Kosove, Kurban Bajrami
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Në Kosovë autoritetet fetare e politike kanë këmbyer përgëzime me rastin e Kurban Bajramit. Në urimet e tyre, vihet theksi tek thirrjet për solidaritet, tolerancë e mirëkuptim ndërmjet njerëzve dhe besimeve.

XS
SM
MD
LG