Lidhje

KE: Mjedisi i polarizuar politik në Kosovë – po pengon reformat


KE: Mjedisi i polarizuar politik në Kosovë – po pengon reformat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG