Lidhje

Dyshime per Ebola ne Maqedoni


Dyshime per Ebola ne Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Autoritetet maqedonase kanë dërguar në Gjermani mostrat e gjakut të shtetasit britanik, i cili vdiq dje në Shkup në rrethana të dyshuara për Ebola. Dhjetra njerëz, përfshirë shtetasin tjetër britanik dhe personat që kishin kontakt të drejtpërdrejtë me pacientin po mbahen në karantinë

XS
SM
MD
LG