Lidhje

Serbi, Incidente kunder pronave te shqiptareve


Në Serbi, autoritetet thanë se kanë arrestuar një persona dhe janë vënë në përpjekje për të zbuluar autorët e sulmeve të dy ditëve të fundit mbi pronat e qytetarëve shqiptarë në disa qytete në Serbi.

XS
SM
MD
LG