Lidhje

Trafikimi i vajzave dhe grave


Trafikimi i vajzave dhe grave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Në Shqipëri është shtuar numri i denoncimeve kundër trafikimit të grave dhe vajzave. USAID dhe organizata World Vision bashkëpunuan për një aplikacion të ri kompjuterik me emrin “Raporto! Shpëto!” kundër këtij trafikimi.

XS
SM
MD
LG