Lidhje

Kthimi i Pronave në Shqipëri


Kthimi i Pronave në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Digjitalizimi i hartave dhe dokumentave pronësorë po zgjidh më në fund problemet e pronave të mbartura në 23 vite në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG