Lidhje

25 vjet më pas, Muri i Berlinit dhe Shqipëria


25 vjet më pas, Muri i Berlinit dhe Shqipëria
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:46 0:00

Studiues të njohur në Tiranë komentojnë, në 25 vjetorin e rrëzimit të Murit të Berlinit, mbi ndikimin që ajo ngjarje pati në lindjen dhe zhvillimin e demokracisë shqiptare.

XS
SM
MD
LG