Lidhje

“Lajmëtarë të Europës”, libri i ri i Visar Zhitit


“Lajmëtarë të Europës”, libri i ri i Visar Zhitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Poeti i njohur shqiptar, Visar Zhiti, publikoi sot në Tiranë librin e tij më të fundit Lajmëtarët e Europës, një antologji me krijimet e artistëve shqiptarë të vrarë nga diktaturat komuniste të Shqipërisë dhe ish-Jugosllavisë. Vëllimi u shfaq në panairin vjetor të librit.

XS
SM
MD
LG