Lidhje

Kosovë: Vazhdon kriza politike


Kosovë: Vazhdon kriza politike
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Në Kosovë, presidentja Jahjaga u bëri thirrje udhëheqësve politik që të shohin përtej interesave të tyre dhe të tejkalojnë çdo pengesë për ndërtimin e institucioneve të reja.

XS
SM
MD
LG