Lidhje

Kosovë: Vazhdon kriza politike


Në Kosovë, presidentja Jahjaga u bëri thirrje udhëheqësve politik që të shohin përtej interesave të tyre dhe të tejkalojnë çdo pengesë për ndërtimin e institucioneve të reja.

XS
SM
MD
LG