Lidhje

Daniel Godelli, dy medalje ari në peshëngritje


Daniel Godelli, dy medalje ari në peshëngritje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Në kampionatin botëror të peshëngritjes në Almati të Kazakistanit, sportisti shqiptar Daniel Godelli ka marrë dy medalje ari dhe një argjendi. Godelli dhe Nënkryetari i Federatës shqiptare të Peshëngritjes, Ilir Kulla dhanë një intervistë për Zërin e Amerikës.

XS
SM
MD
LG