Lidhje

Daniel Godelli, dy medalje ari në peshëngritje


Në kampionatin botëror të peshëngritjes në Almati të Kazakistanit, sportisti shqiptar Daniel Godelli ka marrë dy medalje ari dhe një argjendi. Godelli dhe Nënkryetari i Federatës shqiptare të Peshëngritjes, Ilir Kulla dhanë një intervistë për Zërin e Amerikës.

XS
SM
MD
LG