Lidhje

Jahjaga, thirrje për ndërtimin e institucioneve


Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, kërkoi nga udhëheqësit e partive politike parlamentare të veprojnë sa më shpejt për ndërtimin e institucioneve. Ajo u tha atyre se duhet të lënë anash mospajtimet dhe interesat e ngushta dhe të veprojnë shpejt për të siguruar qëndrueshmërinë e vendit.

XS
SM
MD
LG