Lidhje

Shesheli në Beograd


Udhëheqësi i radikalëve serbë, Vojislav Sheshel, tha se Serbia duhet të orientohet drejt Rusisë dhe të heqë dorë nga integrimet në Bashkimin Evropian, ku shumica e vendeve anëtare e kanë njohur shtetësinë e Kosovës.

XS
SM
MD
LG